ANASAYFA KARİYER DÖKÜMANLAR İLETİŞİM
                 

SERVİS

7/24 Yol Yardımı

 

YEDEK PARÇA

 

İHTİYACINIZ OLAN TÜM ORJİNAL YEDEK PARÇA VE AKSESUARLARI GÜRBÜZLER OTOMOTİVDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ...

 

Kullanıma bağlı yıpranan sarf malzemeler ( fren balataları, silecekler vb) bakımlarda kontrol edilir ve değişimi araç kullanıcılarına bilgi verilerek değiştirilir.


Kaporta Boya servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli sistem ile araçların kaporta onarımlarını belirtilen sürelerden daha hızlı ve daha güvenli uzman ve eğitimli kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Kaporta boya servisimiz her türlü kaporta ve boya sorunlarına karşı anında müdahale etmektedir.

Sigorta departmanımızla planlı ve sistemli çalışması sayesinde araçlarınızın hasar ve sigorta işlemleri bir yandan hızlı bir şekilde giderilirken zaman kaybetmeksizin aracınızın onarımı yapılmaktadır. Tüm kasko ve sigorta faaliyetleri kendi bünyemizde bulunmaktadır.

Artık aracınız emin ellerde uzman ve eğitimli personelimiz tarafından en kısa zamanda kaliteli onarımı yapılırken sigorta işlemlerinizde paralelinde hızlı bir şekilde yürütülmektedir.

 

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

 

Ak Sigorta

Anadolu Sigorta
Dubai Sigorta
Ergo Sigorta
Güneş Sigorta
Halk Sigorta
Liberty Sigorta
Mapfre Sigorta
Ray Sigorta
Zürich Sigorta

 

Ayrıca Anadolu Sigorta ve Ergo Sigorta yetkili yedek parça tedariki sağlanmaktadır.

ARAÇ KABUL


SERVİSİMİZE GİRİŞ YAPTIĞINIZ ANDAN  İTİBAREN BİZİM MİSAFİRİMİZSİNİZ VE SİZİ SERVİS  DANIŞMANIMIZ KARŞILAYARAK İŞLEMLERİNİZİN EKSİKSİZ VE SORUNSUZ YAPILMASI İÇİN TÜM KAYITLARINIZ KONTROL EDEREK , ARACINIZI GÜVENİLİR ELLERE TESLİM EDECEKTİR.


MÜŞTERİ BEKLEME SALONU

 

MÜŞTERİ BEKLEME SALONUMUZDA , ARAÇLARINI BEKLEYEN MÜŞTERİLERİMİZİN  RAHATI VE VAKİTLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE GEÇİRMELERİ İÇİN HER TÜRLÜ KONFOR DÜŞÜNÜLMÜŞTÜR.

 


MEKANİK ATÖLYE

 

UZMAN KADROMUZLA HER TÜRLÜ HİZMETE HAZIRIZ.EĞİTİMLİ KADRO,TEKNOLOJİK İMKANLARLA BERABER BAKIM VE ONARIM İŞLEMLERİNDE  SİZE KALİTELİ VE HIZLI BİR SERVİS HİZMETİ SUNMAK İÇİN BURADA.    

 
Copyright 2011 Gürbüzler Grup
Anasayfa     Haberler     Kampanyalar     Kariyer     Randevu Formu     İletişim    

Değirmiçem Mah. Mithat Enç Cad. No:13/B GAZİANTEP Tel: 0342 215 15 63 info@gurbuzler.com.tr